Liberta

Psichologija

Psichoterapija

žmogus žmoguI

i-want-to-be-free.jpg

 

.01

Apie mane

0L4A0566-Edit-Edit.jpg

Labas! Aš Oksana.

LIBERTA (italų kalboje “laisvė”) tai psichoterapijos studija, kur žmogui yra suteikiama laisvė būti savimi. Liberta – tai laisvė nuo sunkumų, kurie neleidžia žmogui tvirtai stovėti ant kojų arba judėti į priekį. Liberta - tai kvalifikuota, profesionali, konfidenciali pagalba kiekvienam susidūrusiam ir kenčiančiam nuo gyvenimo sunkumų žmogui.

LIBERTA – tai kelias į laisvę. 

Esu psichologė, studijuojanti ir praktikuojanti egzistencinės krypties psichoterapeutė, LIBERTA psichoterapijos studijos įkūrėja. Turiu psichologijos bakalauro ir magistro laipsnius.

Šiuo metu įgyvendinu savo didžiausią gyvenimo tikslą – padedu žmonėms, kai jiems yra sunku. Psichoterapijos metu mes kartu ieškome būdų ir galimybių įveikti gyvenimo sunkumus.

 

KAM PADEDU

.02

KAM padedu

 

KOKIOSE SITUACIJOSE ŽMONĖS KREIPIASI Į MANE?

Pas mane į psichoterapiją žmonės ateina turėdami įvairaus pobūdžio sunkumų: vienatvė, nerimas, baimė, netektys, skyrybos, sunkumai tarpasmeniniuose santykiuose, nepasitikėjimas savimi, žema savivertė, savižudybė ir t.t.

SU Kuo AŠ DIRBU

Aš dirbu individualiai su suaugusias žmonėmis nuo 18 metų.

PAGALBA LIETUVIAMS GYVENANTIEMS UŽSIENYJE

Dalį savo laiko skiriu darbui su užsienyje esančiais lietuviais, t.y. žmonėmis kurie dėl kalbos, kultūros ar kainos barjero negali kreiptis į psichoterapeutą šalyje, kurioje gyvena.

 
 

“Stiprus žmogus yra tas, kuris PAprašo pagalbos, Kai jam to prireikia” - RONA BARRET

Gyvenantiems uzsienyje

Gyvenantiems užsienyje

.03

Gyvenantiems užsienyje

 

Jungtinė Karalystė, Vokietija, Airija, Švedija, Danija yra tos šalys kur išvažiavo ir toliau išvažiuoja lietuviai. Išvažiuoja dėl įvairių priežasčių: pinigų, socialinių garantijų, santuokos, mokslų. Kartais emigracija tai yra noras pradėti viską nuo balto lapo. 

Užsienyje psichoterapijos paslaugos yra aukšto lygio, o psichoterapiją lankantį žmogų žiūrima palankiai. Tačiau kas išvykusius žmones paskatina ieškoti psichoterapinės pagalbos būtent Lietuvoje?

Kalba

Dažniausiai žmonės, gyvenantys užsienyje ieško psichologinės pagalbos savo gimtoje šalyje, nes lengviau reikšti savo mintis ir jausmus gimtąja kalba.

Kaina

Lietuvoje psichoterapijos paslaugos kainuoja du – trys kartus pigiau, nei užsienyje.

Patogi vieta ir sutaupytas laikas

Su užsienyje gyvenančiais žmonėmis konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu, naudojant kompiuteryje ar telefone idiegtas programas (Skype, Vaiber, WhatsApp ir t.t.), žmogui nereikia niekur eiti ar važiuoti, t.y. taupomas laikas.

Praktika rodo, kad žmonėms, išvažiavusiems į užsienį, psichologinės pagalbos prireikia parėjus maždaug metams nuo išvykimo iš savo šalies. Pasibaigus adaptacijos laikotarpiui skaudžiau pasireiškia asmeniniai sunkumai. Išvažiavę žmonės ryškiau išgyvena vienatvę, nes jie pajaučia, kad naujoje šalyje jie yra dar svetimi, ten nesijaučia kaip namuose, o Lietuvai jau yra “emigrantai”.   

Aš padedu užsienyje gyvenantiems žmonėms, kurie kreipiasi pagalbos dėl:

  • vienatvės jausmo

  • artimųjų ilgesio

  • sunkumų pritapti prie svetimos kultūros

  • nepasitikėjimo savimi

  • sunkumų kuriant ir palaikant naujus santykius

  • gyvenimo tikslo ir prasmės nebuvimo 

 

kodėl aš

.04

KODĖL AŠ

 

Aš tikiu, kad nei vienas žmogus nėra gimęs geru ar blogu, ir tai, ką jis turi savo gyvenime šiandien, yra jo pasirinkimų ir elgesio rezultatas.

Aš tikiu, kad ŽMOGUS TURI SAVYJE POTENCIALĄ IŠSPRĘSTI TURIMUS SUNKUMUS. Tik kartais tam reikia kito žmogaus, kuris padėtų išeiti iš užburto rato.

Aš tikiu ir iš savo asmeninės ir savo Klientų patirties žinau, kad  PSICHOTERAPIJA PADEDA.

Aš esu be galo dėkinga savo buvusiems ir esantiems Klientams, kad jie pasitiki manim, kai leidžia prisiliesti prie jų skausmo, nelaimės. Aš didžiuojuosi jais, kai jie praeina psichoterapiją ir žengia į gyvenimą tvirtu žingsniu.

 

Man KIEKVIENAS ŽMOGUS YRA VERTYBĖ. BESĄLYGIŠKAI IR VIENAREIKŠMIŠKAI.

 

IŠSILAVINIMAS

.05

IŠSILAVINIMAS, KURIS MAN PADEDA

 
 

Moksliniai laipsniai

Turiu Psichologijos bakalauro laipsnį (Vytauto Didžiojo Universitetas Švietimo akademija)

Psichologijos magistro laipsnį (Vytauto Didžiojo Universitetas Švietimo akademija). 

Teisės bakalauro laipsnį


ECP (European Certificate of Psychotherapy)

Šio metu studijuoju tarptautiniame Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute, kurį pabaigusi įgysiu visoje Europoje pripažįstamą psichoterapeuto sertifikatą

https://www.europsyche.org.

nuolatinis tobulėjimas

Nuolat keliu savo kompetenciją ir lavinu įgūdžius dalyvaudama tarptautinėse konferencijose ir mokymuose.


REETA Asociacija

Esu Rytų Europos Egzistencinės Terapijos Asociacijos (REETA) asocijuota narė

www.existentialtherapy.eu.

 
 

Psichologijos bakalauras, Psichologijos magistras, Teisės bakalauras. Ir toliau mokausi…

PATIRTIS

.06

MANO PATIRTIS, KURI LEIDŽIA PADĖTI TAU

 
 

INDIVIDUALIos konsultacijos

Dirbu su kiekvienu žmogumi individualiai. Praėjusių asmeninę psichoterapiją žmonių teigiamas grįžtamasis ryšys leidžia teigti, kad galiu sėkmingai padėti išgyvenant netektį, nepasitikėjimą savimi, skausmą, prievartą, baimę, vienatvę ir kitus jausmus ir situacijas.

PSICHOLOGIJOS NAMAI

Bendradarbiauju su studija “Psichologijos namai” teikdama psichoterapijos paslaugas

VirŠ 400 valandŲ EmocinĖs paramoS:

JAUNIMO LINIJA

Trečius metus savanoriauju JAUNIMO LINIJOJE ir turiu virš 400 valandų pokalbių teikiant emocinę paramą įvairiuose gyvenimo situacijose atsidūrusiems žmonėms. 

Oksana yra jautri, emaptiška, pareiginga ir daug patirties sukaupusi “Jaunimo linijos” savanorė. Smagu su ja bendradarbiauti ir kartu kurti užsiėmimų turinį, bei saugią ir palaikančią atmosferą, kurioje norisi įsitraukti ir dalintis visiems grupėms.
— Darius Matuzas, "Jaunimo linija" mokytojas, savanoris

įMONĖS IR ORGANIZACIJOS: 

Padedu įmonėms gerinti psichologinę gerovę darbo vietoje.

KRAUJAS

Dalyvavau organizacijos KRAUJAS. Jo metu konsultavau onkologinėmis ligomis sergančius žmones ir jų artimuosius.

EUROPOS IR VALSTYBINIAI PROJEKTAI: 

Europinio projekto metu dirbau su mokytojais ir mokinių tėvais; kartu siekėme sumažinti smurtą. Turiu patirties dirbant pagal Europinį projektą su mokytojais ir mokinių tėvais siekiant sumažinti smurtaujantį elgesį.

Psichologė, psichoterapeutė Oksana Voitechovič konsultavo mūsų gimnazijos tėvus ir mokytojus. Manau, kad tai puiki savo srities specialistė, profesionali psichologė.

Miela, atvira ir patikima. Tėvai ir mokytojai liko patenkinti teiktomis konsultacijomis.
— Juliana Markel, Kalesninkų L.Narbuto gimnazijos l.e. direktorės pareigas
 
 

PATIRTIS SU DAUGIAU NEI 270 unikalių žmonių su savo gyvenimo situacijomis ir iššūkiais… 

psichoterapija

.07

KAS YRA PSICHOTERAPIJA?

 

Psichoterapija – tai vienas iš būdų padėti sau per pokalbį su kitu žmogumi. Jos tikslas – ne tiek keisti asmenybę, bet padėti giliau ir plačiau suprasti savo gyvenimą.

Egzistencinę psichoterapiją taikliai apibūdina mano gerbiamas mokytojas prof. R.Kočiūnas, kuris teigia, kad svarbiausias egzistencinės psichoterapijos tikslas - įsižiūrėti kas yra žmogaus gyvenimo pasaulyje, padėti jam aiškiau įsisąmoninti gyvenimo teikiamas galimybes ir tų galimybių ribas, nustatyti žmogaus elgesio ir mąstymo paradoksus, polinkį pasiduoti iliuzijoms ir apgaudinėti save, geriau susigaudyti savo noruose ir troškimuose.

Žmogus ateina pas psichoterapeutą turėdamas tam tikrą klausimą, tikslą. Svarbiausias dalykas į kurį kreipiamas dėmesys terapijos metu – KAIP JŪS GYVENATE, KAD JUMS IŠKILO ŠITAS KLAUSIMAS? KAS VYKSTA JŪSŲ GYVENIME, KAD ESATE BŪTENT TOKIOJE SITUACIJOJE?

Žmogus ateina pas psichoterapeutą ieškodamas atsakymų. Tačiau psichoterapeutas nėra tas, kuris pateikia atsakymus. Psichoterapeutas yra patyręs palydovas, bet ne ekspertas, kuriam galima perkelti atsakomybę už atsakymų paiešką. Psichoterapija padeda žmogui atsistoti ir stovėti ant savo kojų, o ne ramstytis į kitus ar kitiems leisti ramstytis į jį.

 

MITAS APIE PSICHOTERAPIJĄ

.08

MITAS APIE PSICHOTERAPIJĄ

 

Dažnai psichoterapijoje susiduriu su mitu, kad jeigu žmogus eina pas psichoterapeutą, tai reiškia, kad tas žmogus yra silpnas arba “psichas”. Tai netiesa. Manau, kad kaip tik tas žmogus yra be galo stiprus ir drąsus, nes jis prisipažįsta pats sau, kad būdamas vienas jis nemato išeities, yra pasimetęs, neturi jėgų ir t.t. Ar normalu eiti pas gydytoją arba į sporto klubą, kur rūpinamės savo sveikata? Taip pat normalu eiti ir pas psichoterapeutą pasirūpinti savo psichine sveikata. 

 

Rūpintis savo psichologine sveikata taip pat svarbu kaip ir savo kūnu!

 

KONSULTACIJOS

 

.09

kaip vyksta konsultacijos?

susitikus

Konsultuoju gyvai Vilniuje (Mindaugo g.)

Tavo kalba

Galiu konsultuoti lietuvių ir rusų kalbomis.

Konsultacijų KAINA

Mano teikiamos paslaugos yra mokamos. Kaina aptariama su kiekvienu žmogumi individualiai. Kainos ribos nuo 25 eur/val.

nuotoliniu būdu 

WhatsApp, FaceTime, Skype, Viber, ir t.t.

Konfidencialumas

Dirbdama giežtai  laikausi konfidencialumo principo. Niekas (žmonės iš artimos aplinkos, bendradarbiai, draugai ir t.t.) negali gauti informacijos apie Jūsų konsultacijas be Jūsų asmeninio sutikimo. 

Esu įsipareigojusi laikytis psichoterapeuto profesinės etikos nuostatų, kurios garantuoja informacijos apie Jūsų kreipimąsi bei informacijos, pateikiamos konsultacijų metu konfidencialumą. Išimtis gali būti padaryta tam tikromis specifinėmis aplinkybėmis (kai kyla grėsmė Jūsų ar aplinkinių žmonių sveikatai ar gyvybei; jeigu atskleidimas yra reikalingas siekiant skubiai išvengti žalos sau ar kitam asmeniui).

 
 
 

“Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio” - Lao DzĖ

 

i-want-to-be-free.jpg

SUSISIEK

 

.10

Susisiek

Paskambink arba užpildyk formą!

Suderinsime patogų laiką pirmai konsultacijai, o susitikus kartu nuspręsime kaip Tau galiu padėti.

+370 680 83 335 Oksana
Viber, Facetime, Whatsapp, FACEBOOK MESSENGER

Neatsiliepiau? Perskambinsiu, kai atsilaisvinsiu.

oksanavoitechovic@gmail.com

Screen Shot 2019-05-04 at 22.31.21.png
000051.gif
Privatumo politika *
 
 

LIBERTA

Psichologija. Psichoterapija. žmogus žmogui.

+370 680 83 335

i-want-to-be-free.jpg